Shëndeti

A duhet të masturboheni? Ja çfarë thotë ekspertja
               Publikuar në : 17:33 - 22/08/18 |
mapo.al

Masturbimi është mënyrë e përkryer natyrore për të eksploruar trupin tuaj dhe zbulimin e asaj që ju bën të ndiheni mirë.


Masturbimi mund të jetë i mirë për ju, pasi ndihmon lehtësimin e stresit dhe shkakton lirimin e endorphins (hormone kënaqësie), të cilat ju bëjnë më te relaksuar.

Na ndihmon të flemë dhe gjithashtu i mundëson organeve gjenitale të jenë gjithmonë në gjendje funksionale.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas