ShowBiz

“A ban me ta marr edhe në g*jë z. Kryeministër?… shokon qytetari me komentin e tij…

Nuk kanë qenë të pakta reagimet pas vendimit të kreut të qeverisë, Edi Ramës, për të mospranuar dorëheqjen e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafajt, pas skandalit me vëllanë e këtij të fundit.


Megjithatë, vijon të ketë mbështetës të verbër të Ramës, të cilët i thurin lavde atij dhe e vlerësojnë për punët e bëra teksa ka qenë në drejtimin e qeverisë.

Por si të mos mjaftonte kjo, gazetari Dritan Laçi është habitur nga komenti i një qytetari, i cili thotë se do të bënte gjithçka për kryeministrin.

A ban me ta marr në gojë z. Kryeministër!”.

<
>
rama2 dritan-1 rama1 dritan-2
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas