ShowBiz

Demi Rose tregon format e saj bombastike




               Publikuar në : 22:04 - 02/09/18 |
mapo.al

Ajo është e njohur për stilin e saj dhe dëshirën për të vënë në pah format e saj bombastike.
Dhe këtë herë nuk ka qenë ndryshe për Demi Rose.


<
>
demi-rose_1535913844-724068 demi-rose-1_1535913837-229688 demi-rose-2_1535913831-1671594 demi-rose-3_1535913827-8773755


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas