Aktualitet, Kryesore

Rama publikon videon: Ja si po shndërrohet bregdeti i jugut

Kryeministri Edi Rama përmes një video të shpërndarë në rrjetin social Facebook, ka publikuar transformimin e bregdetit të jugut.


Kujtojmë se kryeministri Edi Rama ishte një ditë më parë në qytetin e Vlorës, ku dhe çeli sezonin e ri turistik, dhe deklaroi se Shqipëria këtë vit pret 10 milionë turistë.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë kujtesë prej vetëm 120 sekondash të transformimit rrënjësor të hapësirave urbane përgjatë vijës së mrekullueshme bregdetare të Jugut të Shqipërisë, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”-shkruan Rama.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas