Sport

8 humbje radhazi, shkarkohet një tjetër trajner në Premier Ligë

Duket se rrugët mes Alan Pardeu dhe Uest Bromuic Albion janë ndarë. Kjo vjen pas një serie prej prej 8 humbjesh dhe kur jemi edhe 6 javë nga fundi i Premier Ligës.


Duket se Uest Brom e ka prerë biletën për në Ligën e Dytë angleze dhe ndoshta presidenca kërkon të ndërtojë një projekt të ri.

Ekipi i Uest Brom nuk ka dhënë aspak shenja jeta duke u mundur në 8 takime radhazi dhe gjenden në vendin e fundit me vetëm 20 pikë pas  32 javësh.

Ekipi më i afërt është Suonsi me 7 pikë më shumë. 56 vjecari, ish-trajneri i Njukasëll  dhe Kristal Palas tashmë duhet të shijoj pushimet.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas