ShowBiz

50 vjeç shtatzënë, këngëtarja shqiptare lë pa fjalë bashkëshortin
               Publikuar në : 12:07 - 03/04/18 |
mapo.al

Janë një çift mjaft i njohur dhe mjaft i dashur për publikun shqiptar, por Naim Abazi dhe Mihrije Braha  i kanë bërë të gjithë të mendojnë se do të bëhen sërish prindër.


Një ditë më parë një prej këngëtari ka qenë i ftuar në emisionin “1 kafe me Labi, ku edhe mori surprizën që i la të gjithë gojëhapur.

Gjatë emisionit, Mihrije i solli një letër surprizë bashkëshortit të saj në studio, të cilën Naimi e lexoi më zë të lartë.

Ajo shkruante se:

“Para dy ditësh kuptova se Platori do të bëhet me vëlla, dhe ti do të bëhesh baba.”


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas