ShowBiz

50 vjeç shtatzënë, këngëtarja shqiptare lë pa fjalë bashkëshortin

Janë një çift mjaft i njohur dhe mjaft i dashur për publikun shqiptar, por Naim Abazi dhe Mihrije Braha  i kanë bërë të gjithë të mendojnë se do të bëhen sërish prindër.

Një ditë më parë një prej këngëtari ka qenë i ftuar në emisionin “1 kafe me Labi, ku edhe mori surprizën që i la të gjithë gojëhapur.Gjatë emisionit, Mihrije i solli një letër surprizë bashkëshortit të saj në studio, të cilën Naimi e lexoi më zë të lartë.

Ajo shkruante se:

“Para dy ditësh kuptova se Platori do të bëhet me vëlla, dhe ti do të bëhesh baba.”

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas