ShowBiz

5 muajshe shtatzënë, Jona Spahiu organizon festën e beqarisë

Prej disa javësh kanë qarkulluar lajmet se moderatorja Jona Spahiu këtë muaj do i japë fund beqarisë me një dasmë shumë private ku do të marrin pjesë vetëm familjarët dhe miqtë.

Një javë para dasmës që do të mbahet më 10 qershor, Jona ka organizuar festën e beqarisë.“Blitz.al” ka publikuar disa foto nga festa ku Jona shfaqet me mikeshat të gjitha të veshura me të bardha.Edhe Jona ka publikuar gjithashtu disa video në Instastory ku filmon mikeshat duke kërcyer.

Kujtojmë që moderatorja është në muajin e 5 të shtatzënisë dhe do sjellë në jetë një djalë.

<
>
640-0-5b13a4be6d17b_1528016713-5689651 -640-0-5b13a47a645b6 -640-0-5b13a4847c857 -640-0-5b13a476564de
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas