Bota

45-vjeçari përdhunoi dhe më pas vrau vogëlushen, pas kësaj shoku i saj 10-vjeçar “bën mrekullinë”               Publikuar në : 21:03 - 30/04/18 |
mapo.al

Një ngjarje horror ka tronditur Francën.


Një 13-vjeçare është gjetur e vdekur të shtunën mbrëma në një pyll të Francës.

Angelique ishte raportuar e zhdukur nga prindërit e saj 3 para se të zbulohej kufoma e saj.

U verifikua gjithashtu se ajo ishte perdhunuar para vrasjes.

Autor i kësaj ngjarje të rëndë është identifikuar një 45-vjeçar me inicialet David R.

Ai ka rrëfyer krimin në polici pak orë pas gjetjes së kufomës.

45-vjeçari ka qenë i dënuar më parë për dhunë seksuale ndaj të miturve por që kohët e fundit ishte martuar dhe ishte stabilizuar.

Një 10-vjeçar, mik i viktimës, ka rrëfyer se kishte parë momenti kur shoqja e tij ishte larguar vullnetarisht me 45-vjeçarin.

Një skicë e krijuar nga ekspertët me ndihmën e djalit, çoi në identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarit.

<
>
angelique_wambrechies- Mort-dAngélique Mort-dAngélique-2


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas