Politika

45 biznese mbyllen çdo ditë, Basha flet për thellim të krizës ekonomike
               Publikuar në : 18:30 - 08/08/18 |
mapo.al

Përmes një postimi në twitter, kreu demokrat Lulzim Basha bën me dije se kriza ekonomike në vend është thelluar, ndërkohë që 45 biznese mbyllen çdo ditë. Ai ka publikuar edhe një video ku flet për 66% më shumë biznese të mbyllura, ndërsa shton se “Sa më gjatë kjo qeveri, aq më keq për Shqipërinë dhe shqiptarët”.Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas