Humor

“31 sekonda të çmendura”, dyluftimi në MMA përfundon me nokaut qesharak

Janë vetëm 31 sekonda por kaq duhej që të ishte një ndeshje e çmendur. Sfida e peshës “ëelter” mes Mumia Abu Dey Ali dhe Mitch Aguiar në LFA 46 u mbyll me një nokaut shumë absurd.

Ndeshja nis fuqishëm nga të dy luftëtarët të cilët grushtohen si të çmendur me njëri tjetrin, me Ali që u shpall në fund fitues me një nokaut që ngjan si qesharak kur sheh se si u ndeshën në fillim luftëtarët.Për më tepër shihni videon…

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas