Ballina Argetim Para dhe pas rregullimit të dhëmbëve, si dukeshin yjet

Para dhe pas rregullimit të dhëmbëve, si dukeshin yjet


Përgjatë dekadës së fundit, personazhet e famshëm të ekranit shqiptar kanë pësuar transformime të shumta në portretet e tyre, kjo herë falë makeup-it, e herë falë mjekëve.

Por teksa të gjithë përpiqen të gjejnë çfarë kanë ndryshuar duke u përqëndruar tek ndërhyrjet që janë më të përhapura si ajo e hundës apo e buzëve, shpesh harrojnë një detaj që është thelbësor për një portret të bukur: dhëmbët


Gjithnjë e më shumë VIP-a u nënshtrohen ndërhyrjeve për zbukurimin e buzëqeshjes së tyre dhe ja cilët janë disa prej tyre.

Marina Vjollca

Viola Spiro

Armina Mevlani

Greta Koçi

Besart Kallaku

Eneda Tarifa

Luana Vjollca


SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here