Ballina Argetim Klevis Balliu për Ilda bejlerin: “Ka thyer disa tabu por…”

Klevis Balliu për Ilda bejlerin: “Ka thyer disa tabu por…”


Prej kohësh po flitet për lihdje mes Klevis Balliut dhe Ilda Bejlerit. Por të dy i kanë hedhur poshtë këto dyshime. Pasi u fotografuan sëbashku pas një eventi në Tiranë, u fol edhe për një bashkëjetesë.

Ndonëse të gjithë e kanë marrë për të mirëqënë lidhjen e tyre, dyshja vijon ta mohojë diçka të tillë.


Në një intervistë për emisionin e mëngjesit në “Ora Neës” Klevisi është shprehur se ata janë vetëm miq.

“Unë me Ildën jemi miq, njihemi prej kohësh. Ato janë lajme të rreme.

E kam shumë shoqe, është super gocë, super gazetare, ak thyer dy-tre tabu në television, por nuk është ajo që raportohet”,- ka thënë deputeti I partisë Demokratike.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here