Ballina Argetim Bebe Rexha dhe Nicki Minaj në një bashkëpunim muzikor së shpejti?

Bebe Rexha dhe Nicki Minaj në një bashkëpunim muzikor së shpejti?


Këngëtarja bukuroshe me origjinë kosovare Bebe Rexha duket se po njeh një sukses të madh në Amerikë çka përkthehet dhe në popullaritetin e saj në rrjetet sociale ku në instagram ajo duket se numëron mbi 10 milionë ndjekës.

Së fundi mes saj dhe Nicki Minaj ka rezultuar të ekzistojë një mardhënie shumë e mire,e cila është vënë re në postimet e rrjeteve sociale në kocerte të ndryshme  dhe së shpejti mes dy këngëtareve pritet ketë një bashkëpunim muzikor.


Kjo është bërë e ditur nga Bebe Rexha e ftuar në një nga radiot më të dëgjuara në New York “Morning America” ku e pyetur nga prezantuesi për projektet e reja ajo është përgjigjur: “Projekti im i ri muzikor do të jetë me Nicki  Minaj, një repere shumë e talentuar. Më pëlqen shumë zhanri dhe stili i saj muzikor dhe më lindi dëshira për t’i bërë një ftesë për bashkëpunim. Ajo u shpreh shumë e emocionuar dhe se mezi po priste të fillonim”.

Bebe Rexha pohoi se projekti pritet të dalë në maj të këtij viti dhe është e sigurt se do të ketë një sukses të madh në Amerikë, por edhe Europë.

Pra cfarë mbetet të thuhet tjetër? Le të mirëpresim hitin e radhës! Bebe Rexha na bej krenarë!SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here