Ballina Kryesore Ups! Fytyra me puçrra dhe… velina superseksi Alesia Bami nuk njihet në...

Ups! Fytyra me puçrra dhe… velina superseksi Alesia Bami nuk njihet në foton që po ‘djeg’ rrjetin


Alesia Bami është konsideruar si një nga femrat më provokuese të ekranit shqiptar.

Ajo gjithnjë ka rënë në sy për format e saj dhe foto e nxehta që poston në rrjetet sociale.


Modelja është vënë në qendër të vëmendjes nga faqet demaskuese të Instagramit si përdoruese “e thekur” e fotoshopit.

Këtë radhë balerina ka dalë blof pasi një foto e saj është duke bërë xhiron e Instagramit.

Fytyra e saj nga ekrani duket shumë larg atyre që ajo poston në profilin e saj./JOQ.al/SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here