Ballina Aktualitet Rrahja e dy policëve në Komisariatin e Lezhës, Berisha tregon arsyen: Nuk...

Rrahja e dy policëve në Komisariatin e Lezhës, Berisha tregon arsyen: Nuk përshëndeti Ramën

Pas lajmit qe oficeri dhe punonjesi i Patrulles se Pergjithshme ne Komisariatin e Lezhes u pezulluan nga detyra pasi jane rrahur me njeri-tjetrin ne ambientet e Komisariatit, ka reaguar edhe ish kryeministri Sali Berisha i cili ne nje postim ne rrjetet sociale ka postuar mesazhin e oficerit dixhital qe thote se gjithcka ndodhi pse polici nuk respektoi kryeministrin Rama.

POSTIMI I PLOTE

Lexoni mesazhin e oficerit dixhital. sb

“zoti sali berisha,,pak me pare ne rajonin e policis se lezhes dy polic qelluan njeri tjetrin..polici i rugores e qelloj me grusht pasi ishte tu bertit ne koridor pse polici tjeter nuk e rrespektoj edi legenin qe kaloj me makin me perpara ti ngrente doren,per kete filloj nje grusht qe vetem ne qeverin e krimit kam pare sa jam polic prej 5 vitesh,ju falenderoj ,,anonim se te heqin direkt nga puna”

Detajet e reja nga sherri në Komisariatin e Lezhës, oficeri grushte punonjësit të Patrullës

Sherr i dhunshëm në ambientet e Komisariatit të Policisë Lezhë. Nje oficer i patrullës së Përgjithshme ka goditur me grushta Punonjësin e Patrullës së Përgjithshme, per arsye ende te panjohura. Mesohet se te dy jane pezulluar nga detyra dhe njeri prej tyre ndodhet ne spital.

 

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here