Ballina Argetim Ja ku ngjajmë me Gjermaninë… te Fëmijët e Pasur në Instagram

Ja ku ngjajmë me Gjermaninë… te Fëmijët e Pasur në Instagram

Një ditë pasi publikoi disa foto nga Fëmijët e Pasur të Shqipërisë në Instagram, Daily Mail ka publikuar fotot e një shteti, me të cilin kemi ‘rivalitet’.

1

Picture 1 of 16

Edhe pse gjermanët nuk para pëlqejnë që të ekspozojnë pasurinë, siç ndodh me fqinjët e tyre, prapë se prapë llogaria Fëmijët e Pasur të Gjermanisë të befason.

Fotot e fëmijëve të pasur të bëjnë t’i kesh zili.

Fëmijët e llastuar tregojnë makinat, avionët, orët e shtrenjta dhe të tjera bizhuteri.

Llogaria e tyre në IG nuk ka shumë ndjekës, por ata po shtohen.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here