Ballina Te Vecanta Industria brutale e turizmit seksual…

Industria brutale e turizmit seksual…

Një tjetër prostitutë humbi jetën brenda një javë në Tajlandë, pasi u sulmua seksualisht dhe më pas e mbytën në lagjen e dritave të kuqe.

pro1

Picture 1 of 10

27-vjeçarja u tërhoq nga rruga drejt një godine të braktisur ku u përdhunua dhe më pas u vra.

Policia dyshon se ajo u vra nga një klient i zemëruar.

Vdekja e saj vjen pasi një prostitutë 26-vjeçare ndërroi jetë sepse ra nga ballkoni, teksa po bënte seks ekstravagant me një turist.

Çdo vit miliona turistë vërshojnë drejt Tajlandës, me qëllim që të bëjnë seks.

Kryeqendra e seksit është Pataja, ku mendohet se janë rreth 70 mijë prostituta.

Edhe pse është aktivitet i paligjshëm, qeveria e ka mbyllur njërin sy.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here