Ballina Argetim Fëmijët e Pasur të Shqipërisë vazhdojnë të befasojnë me këto foto

Fëmijët e Pasur të Shqipërisë vazhdojnë të befasojnë me këto foto

Fëmijët e Pasur të Shqipërisë vazhdojnë të befasojnë mediat e huaja.

1

Picture 1 of 17

Daily Mail ka publikuar sërish disa foto të pasanikëve të rinj në Shqipëri.

Mes tyre një femër seksi, që pozon pranë një tigri dhe makinës Mercedes.

Shumë prej tyre pozojnë me shuma parash.

Të tjerë preferojnë të dalin përpara makinave luksoze.

SHPËRNDAJE

1 Koment

  1. Turp. Kjo ndjeshmeri eshte shume e çuditshme e cila ndodh vetem te familjet injorante te cilat e kane nxjerre parane pa djerse por me korrupson, droge, prostitution etj. Turp

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here