WtF?! ‘Kam 13 ditë pa k*r dhe po humbas shikimin…’, këngëtarja e famshme ‘shkund’ Twitter-in

Postuar më: 06 December 2017 18:41

Këngëtarja e njohur, e cila po përjeton kulmin e karrierës së saj me këngën “Body Yellow” ka bërë një postim në Twitter që i ka lënë pa fjalë fansat e saj.

Cardi B ka shkruar:

“Po bëhen 13 ditë pa k*r. Po humbas shikim në syrin e majtë.”

Pra këngëtarja me sa duket e ka larg të fejuarin e saj, reperin Offset, i cili i pati bërë një propozim mjaft të bujshëm në publik me një unazë diamanti.

1 koment për këtë artikull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *