Ballina KMR Video e pabesueshme/ Të gjithë menduan se ishte makinë lodër, por ja...

Video e pabesueshme/ Të gjithë menduan se ishte makinë lodër, por ja çfarë është në të vërtetë…


Një video interesante është postuar nga gazeta turke ‘Haber Turk’, në profilin e saj social në ‘Facebook’.

Në fillim shfaqet një kamion i cili komandohet me telekomandë dhe të jep përshtypjen e një makine lodër.


Po ajo që është… në të vërtetë është e pabesusheme.

Makina nuk gjë tjetër, por një tortë e shijshme.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here