Ballina ShowBiz Uouuu! Modelja amerikane bën të ‘ziejë’ Instagrami… me format e saj super-seksi

Uouuu! Modelja amerikane bën të ‘ziejë’ Instagrami… me format e saj super-seksi

Ajo është një nga modelet më seksi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe sapo ka arritur në shifrën e 7 milionë ndjekësve në Instagram.

26-vjeçarja Lindsey Pelas ka përgatitur një set fotosh shumë ‘të nxehta’, për t’i publikuar me rastin e tejkalimit të 7 milionë fansave.

Bukuroshja nga Los Angeles njihet për pozat tejet provokuese, ndërsa nuk i mungojnë as historitë rozë me njerëz të famshëm të shoë-bizit.

Së fundmi ajo sapo është ndarë nga i dashuri i saj, personazhi i spektakleve televizive amerikane, Calum Best.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here