Ballina ShowBiz Ufff… Modelja me gjoksin e madh trondit Japoninë pas kërkesës së saj…

Ufff… Modelja me gjoksin e madh trondit Japoninë pas kërkesës së saj…


Një vajze japoneze, pjesë e grupit “Kano sisters”, Miko Kano, ka postuar në internet fotot që po bëjnë xhiron e botës.

Ajo i shoqëron fotot me deklaratën se po kërkon të dashur, kështu që vajzë apo djalë më i madh se 18 vjeç, mund ta kontaktojë dhe të caktojnë një takim.


Kjo çështje duket më shumë si një marketing, por fansat e saj janë dyndur me propozime për martesa dhe deklarata dashurie.

Nuk kanë faj, në fund të fundit kjo vajzë është shumë tërheqëse.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here