Ballina Eros Studentja me të pasmet më seksi: Ja fituesja e konkursit

Studentja me të pasmet më seksi: Ja fituesja e konkursit


Një studente e Universitetit të Kembrixhit është fituesja e çmimit “Të pasmet më të mira” të vitit 2017.

Ajo vetë e pranon se ka të pasme dhe kofshë të kolme.


Studentja njihet me emrin Vita.

Ajo tha për mediat se shpallja e saj fituese është një tregues se femrat e kolme po pranohen më shumë në shoqëri si simbol bukurie.

Konkursi kontrovers zhvillohet prej disa vitesh dhe ka shkaktuar mjaft debat pasi organizohet në një prej universiteteve më të njohur në planet.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here