Ballina Media Këto janë dy moderatoret më seksi të sportit në Shqipëri…

Këto janë dy moderatoret më seksi të sportit në Shqipëri…


Janë gjithmonë në qendër të vëmendjes e më të përfolurat në shtypin rozë. Bëhet fjalë për Ilda Bejleri dhe Rashel Kolaneci, tashmë dy moderatoret më seksi të sportit në Shqipëri.

Me pamje kaq të bukura dhe me linja trupore si të tyre, prezantueset mbajnë më afër shikuesit gjatë procesit sportiv.


E ne shpesh i shohim edhe në rrjetet sociale më të frekuentura me imazhe, që ‘çmendin’ popullin shqiptar.

Ju sjellim disa nga imazhet më të ‘nxehta’ të këtyre bukurosheve.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here