Video/ Ja (zh)veshja provokuese e Iva Alikos në ‘Zonë e Lirë’ të Çanit, që po çmend rrjetin…

Postuar më: 24 November 2017 23:13

Dihet tashmë që Iva Aliko bën gjithnjë bujë me veshjet e saj në daljet publike.

Ajo ishte sot e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, në “Tv Klan”, e veshur me një fustan tyl dhe vetëm me të mbathura.

Ashtu gjysmë e zhveshur Aliko komentoi fotot e saj provokuese të cilat tha se i ka realizuar në Kosovë para festave të fundvitit.

“Fotot nuk i kam realizuar për ndonjë motiv”,- tha Aliko teksa mohoi të ketë photoshop nëpër fotot e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *