Ballina ShowBiz Video/ Ja (zh)veshja provokuese e Iva Alikos në ‘Zonë e Lirë’ të...

Video/ Ja (zh)veshja provokuese e Iva Alikos në ‘Zonë e Lirë’ të Çanit, që po çmend rrjetin…


Dihet tashmë që Iva Aliko bën gjithnjë bujë me veshjet e saj në daljet publike.

Ajo ishte sot e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, në “Tv Klan”, e veshur me një fustan tyl dhe vetëm me të mbathura.


Ashtu gjysmë e zhveshur Aliko komentoi fotot e saj provokuese të cilat tha se i ka realizuar në Kosovë para festave të fundvitit.

“Fotot nuk i kam realizuar për ndonjë motiv”,- tha Aliko teksa mohoi të ketë photoshop nëpër fotot e saj.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here