Ballina Humor Video/ Gruaja e pronarit të fabrikës në Korçë gjen burrin zhveshur me...

Video/ Gruaja e pronarit të fabrikës në Korçë gjen burrin zhveshur me punonjësen…


Një grua e cila është e martuar filloi disa kohë më parë punë në një magazinë. Më pas ajo ka krijuar një mardhënie intime me pronarin.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, në Korçë, gruaja e pronarit i ka gjetur të dy të zhveshur në ambientet e punës dhe ka telefonuar burrin e 40-vjeçares.


Por pavarsisht telefonatës së saj asnjë masë nuk është marë, pasi gruaja vijon punën në fabrikë.

“Gruaja e pronarit ka telefonuar bashkëshortin e 40-vjeçares, por asgjë nuk ka ndryshuar pasi gruaja vazhdon punën në fabrikë”,- raporton gazetarja.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here