Ballina ShowBiz Uouuu! Iva Aliko shkon e zhveshur te Çani, por… seti i saj...

Uouuu! Iva Aliko shkon e zhveshur te Çani, por… seti i saj i fundit me foto super-seksi ka ‘prishur’ rrjetin


Ndërkohë që flasim, nami te Çani në “Zonë e Lirë”…

Modelja seksbombë Iva Aliko, e njohur ndryshe edhe si “dashnorja” e një deputeti kosovar, ka qenë e ftuara e parë e mbrëmjes së sotme të emisionit “Zonë e Lirë” të Arian Çanit në “TV Klan”.


Ajo që ka rënë në sy ishte veshja e saj transparente duke mos i lënë asgjë imagjinatës.

Por nuk ka qenë kjo e gjitha… Iva ka prezantuar për emisionin, fansat dhe për qejfin e saj edhe një set të fundit me foto super-seksi.

Këto foto aktualisht janë më të klikuarat dhe po bëjnë xhirron e rrjetit.

Shikojini edhe ju por… kujdesuni që të jeni vetëm ose me personin e duhur!SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here