Ballina ShowBiz Uffff… Rashel Kolaneci e lë në hije Kim Kardashian me këto të...

Uffff… Rashel Kolaneci e lë në hije Kim Kardashian me këto të pasme super-seksi…


Rashel Kolaneci është shndërruar në një femër tejet ‘bombastike’. Modelja seksi, e cila ka kaluar në Top Chanel tek “Procesi Sportiv”, nuk nguron që kohë pas kohe të shfaqë linjat e saj trupore.

Janë të pasmet e saj ato që bien më së shumti në sy dhe të cilat kanë pranuar komplimente të shumta.


Me këtë foto Rashel po i ‘çmend’ gjithë ndjekësit në Instagram.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here