Ballina ShowBiz Niseni të dielën me vajzën seksbombë të futbollistit të famshëm…

Niseni të dielën me vajzën seksbombë të futbollistit të famshëm…


Quhet Bianca Gascoigne dhe mbiemri që mban është i famshëm në Britani, por edhe më gjerë se aq.

Është vajza e adoptuar prej të famshmit Paul Gascoigne.


Bianca e nisi rrugën e saj të televizionit si pjesëmarrëse në programin “Big Brother”. Më pas ajo është bërë pjesë e kalendarëve dhe fushatave të modës.

Me albumin e fundit të realizuar në Qipro, ka sfiduar bukuroshet e “Baywatch” me dekoltenë e saj.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here