Ballina Humor Niseni javën me këto foto befasuese: Qeshni dhe habituni…

Niseni javën me këto foto befasuese: Qeshni dhe habituni…


Nëse fundjava ua ka bërë të vështirë që ta nisni me dëshirë këtë javë, atëherë shihni këto foto.

Ju sigurojmë që do mbeteni të befasuar.


Fotot kanë fiksuar pikërisht momentin e saktë përpara goditjes.

Vetëm pak çaste larg katastrofës…SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here