Ballina Kryesore Nëse ndiqni këtë rrugë, zbuloni një destinacion fantastik për fundjavë…

Nëse ndiqni këtë rrugë, zbuloni një destinacion fantastik për fundjavë…


Shqipëria ka me dhjetëra destinacione fantastike pushimi qoftë edhe vetëm për një fundjavë në të gjitha anët e saj.

Vetëm pak orë nga Tirana kjo rrugë që shikoni në foton kryesore të këtij shkrimi ju çon drejte në Voskopojë, Korçë.


Ky fshat magjik mund të arrihet fare thjeshtë me çdo lloj automjeti, dhe rruga për atje është shumë e mirë.

Por në këto ditë vjeshte magjia e pyllit, malit dhe fshatit të bën që të dashurohesh me këtë vend fantastic.

Në fotogalerinë që lexues të ndryshëm kanë sjellë për “Mapo.al”, do të shikoni disa nga aspektet e kësaj zone, si dhe do të zbuloni mundësitë për një fundjavë ndryshe dhe pa shumë shpenzime, larg zhurmës dhe kaosit të qyteteve tona./Mapo.al/

 SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here