Ballina ShowBiz Mbylleni mbrëmien me një seksbombë si Demi… ajo tregon ‘anën’ e saj...

Mbylleni mbrëmien me një seksbombë si Demi… ajo tregon ‘anën’ e saj më të fortë


Ajo i di “armët” e forta që ka dhe nuk ngurron që t’i përdorë sa herë i duhet për të qenë në qendër të vëmendjes.

…dhe Demi Rose ja doli mbanë sërish që të ishte në “shënjestrën” e aparatëve.

Modelja britanike u fotografua me një dekolte më shumë se transparente në daljen e fundit këtë fundjavë në Londër.
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here