Ballina Auto Makinat spektakolare, që do të prezantohen në SHBA

Makinat spektakolare, që do të prezantohen në SHBA


Nën diellin e nxehtë të Kalifornisë Jugore, fillon këtë javë spektakli automobilistik për sezonin 2017-2018, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Prodhuesit e makinave nga e gjithë bota, do të sjellin në “Los Angeles Convention Center” modelet më të reja dhe konceptet e të ardhmes.


“Los Angeles Auto Show” starton këtë të premte dhe do të jetë i hapur për publikun deri më datën 10 dhjetor.

Më poshtë janë modelet e makinave që do të prezantohen për publikun amerikan këtë javë.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here