Ballina ShowBiz Kjo seksbombë lë në hije Kim Kardashian, padyshim që nuk do t’ju...

Kjo seksbombë lë në hije Kim Kardashian, padyshim që nuk do t’ju zhgënjejë…


Tashmë seks simboli Kim Kardashian, e njohur në botë gjatë dekadës së fundit për format e saj fizike, është pjesë e së shkuarës, pasi kurorën synon ta marrë dikush tjetër.

Modelja ruse Anastasia Kvitko mendon se i përmbush të gjitha kriteret.


22-vjeçarja e sfidon Kimin me këto fotografi, që ju do të mund t’i ndiqni  më poshtë.

Se a i përket Kimit së kaluarës dhe Anastasia së tashmes, vlerësojeni vetë por pasi të keni parë fotot…SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here