Ballina ShowBiz Këngëtarja seksbombë ‘thyen’ rrjetin, publikon fotot duke e ‘bërë treshe’… me veten...

Këngëtarja seksbombë ‘thyen’ rrjetin, publikon fotot duke e ‘bërë treshe’… me veten e saj


Nuk njihet vetëm për këngët që menjëherë kthehen në “hite”, por edhe për natyrën e saj tejet provokuese.

Ndërsa pak javë më parë ajo pushtoi mediat botërore pas skandalit të vëllait të saj, i cili u shpall fajtor pasi kishte kryer marrëdhënie intime me thjeshtrën e tij të mitur, këtë herë Nicki Minaj ka ndërruar “kapitull” dhe ka “tërbuar” rrjetin me pamjet eksplicite.


Në faqen zyrtare të Instagramit, këngëtarja ka publikuar kopertinën e revistës “Paper”, ku shfaqet në pozicione të zjarrta me veten e saj.

Bashkangjitur fotos, ajo ka shkruar: “Dëshironi Minaj?”.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here