Ballina Lifestyle Ja si duket në të vërtetë dashuria

Ja si duket në të vërtetë dashuria


Thonë se nuk ka fjalë për të përshkruar atë që ndjen një person i dashuruar.

Sikundër thonë se ca foto flasin më shumë se fjalët.


Natalia Mindru nga Rumania ka vendosur të fiksojë momentet e dashurisë mes çifteve të reja.

Seria e saj titullohet “Urban Love Stories” dhe sjell këto imazhe kaq të fuqishme.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here