Ballina Eros E njihni Irisin? Shqiptarja që hap këmbët dhe jua tregon të gjitha...

E njihni Irisin? Shqiptarja që hap këmbët dhe jua tregon të gjitha gjoksin dhe…


Modelja 23 vjeçare është e para shqiptare e cila ka pozuar për një nga revistat më të njohura siç është “Playboy”.

Bukuroshja nga Prishtina ka pozuar nudo duke ekspozuar format bombastike për revistën gjermane. Ajo është një femër me ambicie në fushën e modës dhe atë të aktrimit dhe ka mundur të bëhet një nga personazhet më të komentuar në Gjermani.


Tanimë ajo po “çmend” jo vetëm gjermanët por edhe shqiptarët me foto tejet provokuese dhe hiret mbresëlënëse.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here