Ballina KMR I’a fut vetes! Ish-deputeti bën gafën e jetës, i nis fotot me...

I’a fut vetes! Ish-deputeti bën gafën e jetës, i nis fotot me dashnoren pa dashje të dashurës…


Një ish-deputet britanik mund të ketë kaluar sikletin më të madh të jetës së tij, pasi i ka dërguar aksidentalisht të dashurës së tij, foto me një femër tjetër.

Lembit Opik dhe 45-vjeçarja Alex Best i kanë mohuar akuzat duke thënë se ishin thjesht “miq të mirë”, por e dashura e tij Sabina Vankova, ka publikuar fotot që ai ia kishte dërguar aksidentalisht, ku ai shfaqej në momente intime me Alex ndërsa ajo kishte veshur rroba banjoje.


Sabina u shpreh:

“Nuk mund ta besoja atë kur pashë fotografitë. Ai gjithmonë ka pohuar se janë vetëm miq, por unë kam pasur dyshimet e mia.

Kjo foto tregon se marrëdhënia e tyre nuk është vetëm miqësi. Mua m’u thye zemra. Nuk e dashuroj më dhe nuk dua të jem me të”.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here