Ballina Eros Duan vemendje? VIP-et hapin këmbët dhe nxjerrin “zogun” për publikun

Duan vemendje? VIP-et hapin këmbët dhe nxjerrin “zogun” për publikun


KUJDES PAMJE EROTIKE

Duan vemendje apo jo, VIP-et e Hollywood-it dijnë mirë se si të tërheqin vemendjen dhe të kthejnë kamerat drejt tyre.


Të ftuara në aktivitete të ndryshe, apo nën efektin e një gote alkool, këto femra janë treguar të pakujdesshme dhe kanë treguar “zogun” e tyre.

Kuptohet se kjo është përfolur shumë në media dhe është shoqëruar si një “skandal” rozë ku fansat janë qerasur me foto intime të tyre.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here