Ballina ShowBiz Donte 200 euro për provim, por ai s’ia dha… velina super-seksi e...

Donte 200 euro për provim, por ai s’ia dha… velina super-seksi e Ermalit e ‘degjeneron’ të dashurin


Kejvina Kthella është kthyer padyshim në një nga vajzat më të komentuara të mediave rozë përsa i përket jetës së saj.

Ajo ra në sy që ditën e parë që iu prezantua publikut shqiptar, jo vetëm për format e saj por edhe për ngjarjet e bujshme që me sa duket do e shoqërojnë për një kohë të gjatë.


Këtë radhë ajo ka postuar një Instastory me një meme gazmore.

Sipas fotos, kur ajo i kërkon të dashurit të saj një 200-eurosh që të marrë provimin, mjafton që të kthehet me të pasme nga ai dhe i përfiton në vend.

Kjo ide e ka bërë atë të shpërthejnë në të qeshura dhe ta postojë në profilin e saj në Instagram.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here