Ballina KMR Çmenduria s’ka fund… tualeti “Louis Vuitton” me çmim faraonik

Çmenduria s’ka fund… tualeti “Louis Vuitton” me çmim faraonik


Për të gjithë ata që e duan luksin, në treg sapo ka dalë një prodhim që pakkujt do i shkonte mendja.

Bëhet fjalë për një tualet që kushton plot 100 000 dollarë.
Arsyeja e këtij çmimi të çmendur? Artistja amerikane Illma Gore e ka krijuar këtë tualet me flori dhe me 24 çanta të markës Louis Vuitton.

Amerikanes i janë dashur 3 muaj për krijimin e saj.


Nëse mendoni se Illma Gore ka pasur vetëm qëllime artistike me tualetin e saj, gaboheni rëndë.

Nëse doni, mund ta përdorni si çdo tualet tjetër.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here