Çiljeta Xhilaga pozon në krah të Albanit për ditëlindje

Postuar më: 24 November 2017 21:22

Dje ata festuan bashkë ditëlindjen e Alban Hoxhës, i cili organizoi një festë mes miqsh, ku u fotografua pranë Çiljetës.

Fotot janë postuar në rrjetet sociale nga miqtë e tyre.

Çiljeta e ka pranuar hapur lidhjen me portierin e kombëtares tek “Oktapod”,- ku tha se ishte dashuri me shikim të parë.

Ata tregohen shumë të kujdesshëm në rrjetet sociale dhe nuk dalin bashkë në eventet publike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *