Ballina ShowBiz Çiljeta Xhilaga pozon në krah të Albanit për ditëlindje

Çiljeta Xhilaga pozon në krah të Albanit për ditëlindje


Dje ata festuan bashkë ditëlindjen e Alban Hoxhës, i cili organizoi një festë mes miqsh, ku u fotografua pranë Çiljetës.

Fotot janë postuar në rrjetet sociale nga miqtë e tyre.


Çiljeta e ka pranuar hapur lidhjen me portierin e kombëtares tek “Oktapod”,- ku tha se ishte dashuri me shikim të parë.

Ata tregohen shumë të kujdesshëm në rrjetet sociale dhe nuk dalin bashkë në eventet publike.



SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here