Ballina ShowBiz Bleona provon byrek e fasule në emision: Nuk kam ngrënë as drekë…

Bleona provon byrek e fasule në emision: Nuk kam ngrënë as drekë…


Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti që shpesh gjendet në qendër të lajmeve rozë për shkak të ‘bëmave’ të saj, e ka shkruar edhe një të freskët.

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, moderatori dhe komediani Ermal Mamaqi e ka pyetur Bleonën nëse e ha byrekun dhe këngëtarja i është përgjigjur që po.


Madje ka shtuar “se nuk ka ngrënë as drekë”.

Por nuk ka mjaftuar, Ermali e ka pyetur edhe për fasulet, ushqimin tradicional shqiptar nëse e ha dhe sërish Bleona s’ka bërë naze, duke i ngrënë në studio.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here