Ballina ShowBiz Basketbolli humbi një yll, por… Instagrami fiton një ‘seksbombë’

Basketbolli humbi një yll, por… Instagrami fiton një ‘seksbombë’


Deri kur ishte 17-vjeç ëndrra e saj ishte basketbolli dhe idhulli personal, Stephen Curry.

Por një dëmtim e penalizoi dhe mjekët i thanë se nuk do të luante kurrë si basketbolliste profesioniste.


Sot, kur kanë kaluar 8 vite që nga ndërperja e ëndrrës së saj, Jem Wolfie ka gjetur një tjetër pasion, atë të modelingut.

25-vjeçarja australiane numëron mbi 700 mijë ndjekës në Instagram dhe ka marrë oferta të majme, për t’u bërë pjesë e fushatave promocionale të ndryshme në vendin e saj.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here