Ashley, modelja më e preferuar XXL që ‘shpërthen’ Instagramin me format super-seksi

Postuar më: 19 November 2017 14:44

Ashley Graham është votuar si modelja më e preferuar XXL, nga një website i specializuar mode.

30-vjeçarja amerikane ka pozuar për një sërë kompanish mode, si “Vogue”, “Glamour”, “Sports illustrated”, etj.

Ajo është mjaft e njohur dhe e pëlqyer për format e saj të bëshme, pasi natyra duket se është treguar e pakursyer në trupin e saj.

Ashley Graham ndiqen nga rreth 5.7 milionë njerëz në Instagram, ku ndan fotot dhe aktivitetet më të fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *