Ballina ShowBiz Ashley, modelja më e preferuar XXL që ‘shpërthen’ Instagramin me format super-seksi

Ashley, modelja më e preferuar XXL që ‘shpërthen’ Instagramin me format super-seksi


Ashley Graham është votuar si modelja më e preferuar XXL, nga një website i specializuar mode.

30-vjeçarja amerikane ka pozuar për një sërë kompanish mode, si “Vogue”, “Glamour”, “Sports illustrated”, etj.

Ajo është mjaft e njohur dhe e pëlqyer për format e saj të bëshme, pasi natyra duket se është treguar e pakursyer në trupin e saj.


Ashley Graham ndiqen nga rreth 5.7 milionë njerëz në Instagram, ku ndan fotot dhe aktivitetet më të fundit.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here