Ballina ShowBiz Ajo e sfidoi dje me poza seksi, por ja si ka reaguar...

Ajo e sfidoi dje me poza seksi, por ja si ka reaguar sot Kim Kardashian ndaj seksbombës ruse… po ‘thyet’ rrjeti!


Pak ditë më parë, modelja ruse, Anastasia Kvitko u shpreh se ishte shumë më e bukur se Kim Kardashian, ndërsa dy modelet krahasohen vetëm sa i përket formave fizike.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i modeles dhe seks simbolit amerikan, që këtë herë nuk preferoi të flasë, por e zgjidhi gjithçka me postimin e disa fotove të reja në Instagramin e saj.


Në fotot e postuara nga Kim, binin në sy sharmi dhe format tejet seksi të modeles, si për të thënë se asaj ende nuk i ka ikur koha.

Anastasia Kvitko është cilësuar nga shumë fansa, si Kim Kardashiani rus.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here