‘Zogu’ i Victoria nuk njeh limite. Shikoni këto foto dhe mbani frymën

Postuar më: 14 October 2017 18:40

Ajo i fitoi ‘krahët e Ëngjëllit’ në vitin 2015. Dhe Modelja e Victoria Secret, Stella Maxwell provoi se ajo është shumë e sukseshme ndërsa reklamoi koleksionin e ri të gjigandit të të brendshmeve.

Duke shfaqur anën e saj sensacionale, 27-vjeçarja pozoi topless për të promovuar të brendshmet e femrave.

Ylli i pasarelave dukej mjaft tërheqëse dhe seksi ndërsa mbuloi gjoksin me duar për të mbrojtur modestinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *